Zpět do MÁMA JOB >> Pracovní nabídky >> PR a advokační pracovník/ce v projektu Homesharing
Mgr. Martina Macurová Ředitelka místního zastoupení

PR a advokační pracovník/ce v projektu Homesharing

Úvazek: 10 -20h týdně
Smlouva: DPP/DPČ/Pracovní smlouva
Home-office : ano, dle domluvy možno remote
Místo výkonu práce: dle domluvy možno v kanceláři u Náměstí Míru, Praha
Cizí jazyk: není požadován

Pojďte s námi šířit nové myšlenky

V týmu nám schází kolegyně/kolega, která/ý bude mít na starosti PR a advokační aktivity našeho projektu Homesharnig.

Kdo jsme?

Naše organizace, Centrum pro komunitní práci střední Čechy, usiluje o posílení principů přímé demokracie, transparentnosti a zlepšení správy věcí veřejných. Prosazuje přístupy založené na zapojování veřejnosti do rozhodování a principu partnerství. Našimi partnery jsou převážně města, obce a regiony Středočeského kraje, městské části Prahy ale i některé úřady a instituce na národní úrovni.

Co je Homesharing?

Sdílená péče aneb homesharing je moderní způsob podpory rodin dětí a mladých dospělých s vážným zdravotním postižením. Pravidelné odlehčovací setkání u proškolených hostitelů (jednotlivců či rodin) pomůže rodině nabrat nové síly. Hostitelská rodina či jednotlivec si pravidelně bere pečovaného na předem domluvený čas, pár hodin týdně/měsíčně, odpoledne nebo víkend. Společně si užijí obohacující chvíle, získají nové sociální kontakty a dovednosti, zatímco si pečující rodina může vydechnout.

Co vás čeká

  • tvorba PR a advokační strategie a její týmové naplňování
  • práce se sociálními sítěmi a médii
  • hledání cest, jak nadchnout důležité stakeholdery
  • spolupráce na rozvíjení vztahů v našich lokalitách ve Středočeském kraji
  • týmová práce

Čeho se nebojíme

  • vaší zkušenosti s PR nebo advokační prací
  • vaší ochoty se ponořit do homesharingu a podpory neformálně pečujících
  • vašich organizačních schopností, které nám pomohou udržet směr
  • vašich závazků spojených s péčí o děti či blízké

Co nabízíme

  • flexibilní práci v kreativním týmu
  • odbornou podporu a vzdělávání
  • částečný úvazek a pružnou pracovní dobu
  • možnost práce z domova
  • běžné technické zázemí
  • zajímavé finanční ohodnocení na zkrácený úvazek

Zaujali jsme vás? Pošlete svůj životopis a své stručné představení do 31. 1. 2023.

Případné dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 603 946 501.

Vybraní kandidáti budou kontaktováni a pozváni k přijímacím pohovorům v průběhu měsíce února 2023.

Těší se na vás tým CPKP střední Čechy.

Chcete si zvýšit své šance na úspěch?

Udělejte si test silných stránek TALENT KOMPAS. Jeho základní verze je zdarma a obsahuje popis Vašeho klíčového talentu č. 1., který poodhaluje, v čem vynikáte. Věříme, že výsledky budou zajímavé i pro Vás a pomohou Vám v dalším rozvoji. Výstupy obdržíte ve formě PDF a můžete je zaslat se svým životopisem v odpovědi na tuto pracovní nabídku. Plnou verzi testu máte v rámci MÁMA JOB s 20 % slevou. Přejít k vyplnění základní free verze…

Správcem osobních údajů je konkrétní společnost uvedená v inzerátu. Kliknutím na “Mám zájem” prohlašuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů inzerenta jakožto Správce.